Що таке сервіс перевірки квитанцій Check і як він працює? - Подробиці

Подія: В Україні почав працювати державний сервіс перевірки квитанцій. Ресурс має суттєво спростити життя громадянам.

Об этом сообщает Руспрес


Деталі: Про запуск сайту Check вчора, 13 лютого, повідомив Міністр Кабінету міністрів України Дмитро Дубілет, назвавши це "перемогою тижня".


До нового ресурсу підключили всі основні державні органи. Зокрема, сервісні центри МВС (водійські посвідчення, довідка про несудимість тощо), РАЦСи (усі послуги з народження, шлюбу тощо), ЦНАПи (послуги Міграційної служби та РАЦСів), міграційну службу (паспорти, закордонні паспорти тощо) та послуги в обласних державних адміністраціях (ліцензії, витяги та інше).


Сервіс перевірки квитанцій дозволяє швидко перевірити факт оплати за кодом квитанції. Щоб дізнатися потрібну інформацію, треба лиш обрати банк та ввести код квитанції.


/storage/2020/02/14/image/md_D6Hp_6733-724x0-803.jpeg

Фото з сайту державної міграційної служби.Станом на сьогодні до сервісу Check приєднали вже три банки, ще 10 фінустанов перебувають на стадії підключення.


Нова послуга дозволить людям зберегти час і гроші.


Коментарі: "Це означає, що українцям більше не потрібно буде гаяти час на те, щоб принести в ці органи банківські квитанції про сплату. Можна просто сплачувати послуги через Інтернет-банк або мобільний банківський додаток (можна прямо на місці) та дати номер квитанції працівнику державної установи. Окрім часу, для українців це буде заощадження і грошей. Бо часто саме через вимогу паперових квитанцій люди вимушені сплачувати послуги через “місцеві” банки з гігантськими комісіями", — написав у соцмережі міністр Дубілет.


Обманути систему, відмінивши платіж впродовж доби, не вдасться. "Для виготовлення документа потрібен час, і якщо на момент його видачі з`ясується, що адміністративний збір за виготовлення документа для конкретної особи не був зарахований на наші рахунки — будуть вжиті відповідні заходи для з`ясування причин ненадходження цих коштів", — повідомили на сторінці ДМС у Facebook.


Що було раніше: В Україні запустили ще одну онлайн-послугу, яка має суттєво спростити життя батькам немовлят. Поки що сервіс еМалятко працює у 5 містах — Києві, Харкові, Луцьку, Вінниці та Кривому Розі. Жителям цих населених пунктів достатньо лише однієї заяви, щоб зареєструвати народження дитини, визначити громадянство, внести малюка до електронної системи охорони здоров’я та отримати ще 7 інших послуг.


Джерело статті: “https://expres.online/podrobitsi/shcho-take-servis-perevirki-kvitantsiy-check-i-yak-vin-pratsyue”

Поделитесь, и будет Вам счастье!

Copyright © 2008-2020. 44 канал Киев - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: centerpr2017@yandex.ru и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top