Хмельничан запрошують на виставку "Океан любові"

У Хмельницькому відкрили виставку "Океан любові" київського фотографа родом з Маріуполя дайвера Миколи Заварика.
До експозиції увійшли 48 фотографій, знятих у різні роки в Червоному морі, Індійському океані, на Мальдівах, Індонезії, Малайзії, Новій Гвінеї.

За словами Микола Заварика, фотографувати підводний світ він почав після того, як займаючись дайвінгом, не міг поділитися тими враженнями з друзями і родиною та повністю описати все що бачив під водою. Тоді і вирішив продемонструвати дивовижну красу та унікальний світ через фотографії і вперше зявв фотокамеру під воду. Підводний світ надзвичайно багатий красою, яку людина ще не встигла зіпсувати.
"Океан – це колиска життя та кохання. Він забирає всю негативну енергію. Коли протягом тижня занурюєшся у нього, приїжджаєш додому зовсім іншою людиною", - ділиться думками фотограф.
Хмальничани матимуть змогу оцінити унікальність та неповторність підводної краси представлених в експозиції робіт у музеї-студії фотомистецтва до 7 вересня.

http://podilska.info

Поделитесь, и будет Вам счастье!
,

Copyright © 2008-2021. 44 канал Киев - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту, и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top