В Києві озброєні псевдоактивісти напали на будівельників: є постраждалі

Сьогодні, 14.01.2020 по вул. Микільсько-Слобідській у Дніпровському районі м. Києва було вчинено низку протиправних дій поруч із земельною ділянкою, яка перебуває у приватній власності ТОВ «НОВА СЛОБІДКА». Зокрема, групою агресивно налаштованих осіб здійснені спроби силового перекриття руху дорогою загального користування під час заїзду важкого автомобільного транспорту на приватну територію будівельного майданчика.

При цьому місцевий мешканець, маючи при собі незареєстровану холодну зброю – ніж, здійснив збройний напад на будівельників та натравив собаку бійцівської породи на водіїв.

Внаслідок вищевказаних дій постраждали кілька осіб зі сторони забудовника, а також пошкоджено техніку підприємства та підрядних організацій, залучених до виконання будівельних робіт.

На місце пригоди було викликано слідчо-оперативну групу Національної поліції України, яка задокументувала факт вчинення протиправних злочинних дій. Були надані свідчення, зібрані необхідні докази.

Додамо, що ТОВ “НОВА СЛОБІДКА” має всю визначену чинним законодавством дозвільну документацію для проведення підготовчих і будівельних робіт, а також є законним землекористувачем земельної ділянки по вул. Микільсько-Слобідська, 7-9 на праві приватної власності.

Підкреслимо, що це не перший випадок вчинення відверто злочинних дій, спрямованих проти законного будівництва на приватній власності ТОВ «НОВА СЛОБІДКА». За фактом правопорушення в поліції розпочали кримінальне провадження за ч. 2 ст. 296 Кримінального кодексу України (Хуліганство). Зловмисникам загрожує до чотирьох років позбавлення волі.

Поделитесь, и будет Вам счастье!

Copyright © 2008-2020. 44 канал Киев - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: centerpr2017@yandex.ru и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top