НАЗК розподілило 157 млн грн бюджетних коштів на 6 парламентських партій


НАЗК надасть політичним партіям держфінансування на 3-й квартал 2019-го

Про це повідомляє прес-служба Національного агентства з питань запобігання корупції. Об этом сообщает bykvu.in.ua со ссылкой на СМИ.

Так, бюджетне фінансування отримають шість парламентських партій:

"Народний фронт" – 36,36 млн грн;

"Європейська солідарність" (відповідно до рішення ХІІ Позачергового З’їзду Партії "Партія "Блок Петра Порошенка "Солідарність" про зміну найменування партії) – 35,84 млн грн;

"Радикальна партія Олега Ляшка" – 12,23 млн грн;

"ВО "Батьківщина" – 9,33 млн грн;

"Об’єднання "Самопоміч" отримає 32,16 млн грн, з яких 14,14 млн грн — кошти за дотримання передбаченого законодавством ґендерного принципу.

"Опозиційний блок" у ІІІ кварталі 2019 року отримає кошти, виділені з державного бюджету на фінансування статутної діяльності політичної партії у розмірі 50% (за ІІ та ІІІ квартали) загального розміру щорічного державного фінансування для політичної партії – 30,98 млн₴

Пояснюється, що перерахування коштів політичній партії здійснено внаслідок з’ясування обставин та усунення причин, які стали підставою для прийняття рішення Національного агентства про неперерахування коштів державного фінансування її статутної діяльності у ІІ кварталі 2019 року.


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/07/31/nazk_rozpodilylo_157_mln_grn_byudzhetnykh_koshtiv_na_6_parlamentskykh_partiy”

Поделитесь, и будет Вам счастье!

Copyright © 2008-2020. 44 канал Киев - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: centerpr2017@yandex.ru и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top