Бронеавтомобіль, кулемет та гранатомет: франківцям показали справжню військову зброю (відео)

Результат пошуку зображень за запитом "військовий хамер франківськ" Об этом сообщает horoshienovosti.in.ua со ссылкой на СМИ.

В Івано-Франківську бійці 80-ої окремої десантно-штурмової бригади продемонстрували бойову зброю. Акцію для франківців організували представники військового комісаріату.

Серед експонатів кулемет Калашникова, ручний протитанковий гранатомет та АК-74 з рефлекторним прицілом. Показали мешканцям і бронеавтомобіль “Хамві”, пишуть Версії з посиланням на Канал 402.


Представники військового комісаріату кажуть, що завдяки таким акціям можна розповісти громадянам про переваги служби за контрактом в ЗСУ.

“Є така унікальна можливість подивитися на техніку, зброю, військовослужбовців. Побачити справжніх десантників”, – розповів Юрій Мухін, старший офіцер групи МПЗ Івано-Франківського військкомату.

Подібні акції військові вже провели в Галичі та Рогатині. Кажуть. що після такої роз’яснювальної роботи кількість охочих укласти контракт збільшується.


Джерело статті: “https://versii.if.ua/novunu/broneavtomobil-kulemet-ta-granatomet-frankivtsyam-pokazali-spravzhnyu-viyskovu-zbroyu-video/”

Поделитесь, и будет Вам счастье!

Copyright © 2008-2020. 44 канал Киев - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: centerpr2017@yandex.ru и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top