МОЗ Ізраїлю оголосив Грузію і Україну небезпечними через ймовірність зараження кором

Під час поїздок до України і Грузії вакцинація обов’язкова, — МОЗ Ізраїлю — МОЗ Ізраїлю оголосив Грузію і Україну небезпечними через ймовірність зараження кором
Під час поїздок до України і Грузії вакцинація обов’язкова, — МОЗ Ізраїлю




Подібну заяву МОЗ Ізраїлю опублікував вперше Об этом сообщает real-economy.in.ua со ссылкой на СМИ.


Міністерство охорони здоров’я Ізраїлю у вівторок, 14 травня, закликало своїх громадян утримуватися від поїздок в країни, де висока ймовірність зараження кором, зокрема, в Україні і Грузії. Про це йдеться на сайті МОЗ Ізраїлю.


Зазначається, що подібну заяву МОЗ Ізраїлю опублікував вперше.






У відомстві зазначають, що почастішали випадки захворювання на кір під час поїздок до цих країн.


При цьому у МОЗ підкреслили, що 70% випадків зараження на кір припадає на нещеплених дітей — переважно з ультраортодоксального сектора.


Крім, України і Грузії в список найбільш небезпечних для зараження країн включені Албанія і Магадаскар. Підвищений ризик зберігається при поїздках в країни Європи і деякі регіони США (включно Нью-Йорк).


«Під час поїздок до цих країн, вакцинація обов’язкова», — підкреслюється на сайті МОЗ.


Як повідомлялося, у Міністерстві охорони здоров’я України повідомили, що відтепер щеплення від кору для всіх українців – безкоштовне. У відомстві зазначили, що дорослій людині достатньо зробити одне щеплення проти кору для формування імунітету.


Також нагадаємо, на початку травня в Україні різко зросла захворюваність на кір. Загалом з початку року в Україні на кір захворіли 47383 осіб (25163 дітей), 16 з них померло.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/world/observe/moz-izrajilyu-ogolosiv-gruziyu-i-ukrajinu-nebezpechnimi-cherez-ymovirnist-zarazhennya-korom-593569.html”

Поделитесь, и будет Вам счастье!

Copyright © 2008-2019. 44 канал Киев - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: centerpr2017@yandex.ru и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top