Світоліна у запеклій боротьбі перемогла найважчу свою суперницю

Еліна Світоліна перемогла Міхаелу Бузарнеску

Перша ракетка України Еліна Світоліна виграла у другої ракетки Румунії Міхаели Бузарнеску. Об этом сообщает il-zp.com со ссылкой на СМИ.

Це був третій очний поєдинок для дівчат в цьому році. Бузернеску здобула дві перемоги в попередніх зустрічах на Roland Garros і в Бірмінгемі.

Цього разу Світоліна виграла перший сет, потім вела з брейком у другому, але програла його на тай-брейку. У цей момент здавалося, що Еліна психологічно програла – вона віддала дві свої подачі на старті третьої партії і програвала 0:3. Однак миттєво швидко зробила два зворотні брейки і навіть вийшла вперед – 4:3.

Але у восьмому геймі за рахунку 15:15 Бузарнеску підвернула праву гомілку. Румунці надавали допомогу двоє фізіотерапевтів, а корт вона змогла покинути тільки на візку.

Chair umpire and Svitolina assisting Buzarnescu as they wait for the trainer. #CoupeRogers pic.twitter.com/aGsWJCQbDe

— WTA Insider (@WTA_insider) 8 августа 2018 г.

Триллер в Монреалі закінчився перемогою, але радості від цього не додалося. Ні в спортивному плані, ні чисто по-людськи. Можна, звичайно, припустити, що організм 30-річної румунки просто не витримав другого турніру поспіль.

У третьому раунді Coupe Rogers Еліна Світоліна зіграє з переможницею матчу Вікторія Азаренко – Йоханна Конта.

Еліна Світоліна – Міхаела Бузернеску 6:3, 6:7 (5), 4:3, відмова Бузарнеску

Більше новин зі світу спорту читайте у нашому розділі Спорт24


Джерело статті: “http://24tv.ua/svitolina_u_zapekliy_borotbi_peremogla_nayvazhchu_svoyu_supernitsyu_n1012471”

Поделитесь, и будет Вам счастье!

Copyright © 2008-2018. 44 канал Киев - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: utmedia2@gmail.com и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top