1000 гривень щомісячно пропонує виплачувати пенсіонерам Батьківщина

«Батьківщина» у Київській обласній раді закликає спрямувати всі вільні залишки бюджету на адресну підтримку пенсіонерів.

Сьогодні депутати від партії Юлії Тимошенко у Київській обласній раді заявили про ініціативу комплексної місцевої програми підтримки пенсіонерів у рамках створення «Національної платформи захисту і збереження країни та її людей».  Програма може бути реалізована за рахунок перехідних залишків бюджетів міст, сіл та селищ з співфінансуванням з районними та обласним бюджетом.

У 2017 році, вперше з часів незалежності України, відсоток освоєння коштів обласного бюджету Київською обласною державною адміністрацією склав рекордно низькі 45%, а перехідні залишки на казначейських рахунках обласного, районних, міських, сільських та селищних бюджетів становлять майже 5 млрд. грн.Тобто кошти, які мали б піти на соціальні програми для усієї області – залишилися пролежувати на рахунках.

«Ми, депутати партії Юлії Тимошенко «Батьківщина»  у місцевих радах всіх рівнів Київської області, не оптимізуємо (закриваємо) школи, дитсадки, ФАПи, лікарні, ми не піднімаємо тарифи. Натомість - ми ініціюємо створення комплексної місцевої програми зі співфінансуванням із обласного бюджету підтримки найменш незахищених людей – пенсіонерів, котрих на Київщині більше 400 тис. осіб», – йдеться у заяві.

Місцеві депутати переконані, що всі вільні залишки бюджету потрібно негайно спрямувати на втілення програми адресної допомоги в розмірі 1000 гривень щомісячно для підтримки пенсіонерів – «людей, які все життя працювали на розбудову України, а державна пенсійна реформа перетворила їх на жебраків», - наголошують  депутати.

Ганна Старикова, Голова Київської обласної ради заявила, що, відповідно до розрахунків, вільних залишків вистачить, щоб надавати 1000 грн. щомісячно кожному пенсіонеру Київщини протягом року. Більше ніж 400 000 людей в області зможуть отримати цю допомогу. 

«Ми закликаємо  депутатів всіх рівнів об’єднатися і прийняти єдине справедливе рішення – направити всі неосвоєні в 2017 році кошти місцевих бюджетів на підтримку пенсіонерів. Я вважаю, що впровадження нашої ініціативи стане  гарним прикладом для депутатів Верховної Ради, які мають переглянути недолуге пенсійне забезпечення громадян України на загальнодержавному рівні», – заявила Ганна Старикова.

Голова фракції в обласній раді Віктор Світовенко, коментуючи цю заяву, оголосив також про початок збору підписів мешканців Київщини на підтримку цієї ініціативи та за звернення до парламенту щодо перегляду пенсійної реформи.

https://kor.gov.ua/pres-tsentr/novyny/1000_hryven_shchomisiachno_proponuie_vyplachuvaty_pensioneram_batkivshchyna.html
Поделитесь, и будет Вам счастье!
Другие материалы в этой категории: Порт для Ахметова. Часть 3: скандал дошел до СБУ »

Copyright © 2008-2020. 44 канал Киев - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: centerpr2017@yandex.ru и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top