"Аудит під кайфом": як Галицький Віталій проводить аудити в СБУ під дією наркотиків

Голові Служби безпеки України

Грицаку В.С.

Іванова П.В.

м. Харків, вул. ********, ******

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ЗЛОЧИН

Звертаюсь до Вас з проханням провести службове розслідування та притягнути до відповідальності за порушення Дисциплінарного статуту Збройних сил України Галицького Віталія, який працює аудитором фінансового підрозділу Центрального управління Служби безпеки України.

Під час службового відрядження до м. Харків у серпні — вересні 2017 року ним неодноразово порушувались вимоги Дисциплінарного статуту, а саме: зловживаючи своїм службовим становищем Галицький вимагав вчинення певних дій на його користь, а саме ремонт власного авто за рахунок бюджету СБУ Харківської області та службовими особами СБУ Харківської області, отримання талонів на пальне для власного користування, отримання подарунків (в тому числі в грошовій формі), використання службового автотранспорту у власних цілях, використовуючи дружні стосунки та власний вплив (наприклад, не відображати у аудиторських висновках певні порушення чинного законодавства при проведенні тендерів на закупівлю камер онлайн спостереження), Галицький намагався впливати на кадрову політику та висловлював бажання обійняти посаду заступника голови СБУ у Харківській області, під час виконання своїх службових повноважень ним вживались спиртні напої безпосередньо у службових приміщеннях СБУ Харківської області, також неодноразово ним вживалися наркотичні засоби, вжиття наркотичних та алкогольних напоїв носить систематичний характер, також неодноразово намагався схилити до статевих стосунків працівників СБУ Харківської області (за допомогою листування у сучасних мессенджерах та розсилаючи свої інтимні фото) обіцяючи за це просування по службі, прискорення просування у черзі на житло.

Докладніше про факт приховування проведення незаконного тендеру: СБУ у Харківській області було проведено тендер на закупівлю онлайн камер для ведення зовнішнього спостереження, вказаний тендер виграв ФОП у якого зареєстрований вид діяльності роздрібна торгівля з лотків, на момент проведення аудиту вказаних камер у наявності не було, цей факт не було відображено у аудиторському висновку. Навзаєм Галицькому Віталію пообіцяли посаду заступника Голови СБУ у Харківській області.

Також прошу Вас звернути увагу на те, що батьки Галицького Віталія проживають на тимчасово окупованій території так званій Луганській народній республіці, а Галицький Віталій неодноразово здійснював перетин державного кордону, виїжджаючи до тимчасово окупованої території та не повідомляючи про це керівництво вищого рівня, користуючись дружніми стосунками з своїм безпосереднім керівником.

Також Галицький Віталій використовуючи своє службове становище лобіюючи інтереси бізнесу свого батька налагодив поставки товару (виробником якого є фірма його батька) з окупованої території на Україну. При вчинені вказаних незаконних дій Галицький використовував давні дружні стосунки с особами, які займають керівні посади у ЛНР, наприклад Представник так званої Генеральної прокуратури ЛНР — начальник управління по нагляду за виконанням законів у військовій сфері Генеральної прокуратури ЛНР, особа яка знаходиться у розшуку.

У Дисциплінарному статуті Військових сил України чітко вказано, що військовослужбовець зобов’язаний поводитися з гідністю й честю, не допускати самому і стримувати інших від негідних вчинків та не вживати під час проходження військової служби (крім медичного призначення) наркотичні засоби, психотропні речовини чи їх аналоги, а також не вживати спиртні напої під час виконання обов’язків військової служби.

Тож оцініть дії офіцера Служби безпеки України Галицького Віталія, чи вартий він носити високе звання офіцера СБУ, чи достойний він обіймати посаду в органах СБУ?

Автор: Павло Іванов

Поделитесь, и будет Вам счастье!
Другие материалы в этой категории: Порт для Ахметова. Часть 3: скандал дошел до СБУ »

Copyright © 2008-2020. 44 канал Киев - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: centerpr2017@yandex.ru и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top