Саакашвілі спалив орендований будинок

Сьогодні вночі головні натхненники протестів під Верховною Радою, вони ж батьки «Міхомайдану» власне Михайло Саакашвілі та його «права рука» Северіон Дангадзе втрапили у халепу.

Кажуть, що вони таємно з’їздили на улюблений ними україно-польський кордон, де через кур’єра (с.Наварія Пустомитівського району Львівської області) отримали від одного відомого українського олігарха і по сумісництву «женевського затворника» 500 тисяч доларів США на проведення подальших акцій протесту в Україні.

Як і належить батькам революції, кошти повезли не в основний табір, де за Саакашвілі закріплено намет №20, а до резервного «двоповерхового намету» зі всіма зручностями площею №356,3 кв.м., завчасно орендованого в елітному м.Козині по вулиці  Старокиївська, 57.

Для перерахунку коштів і ведення бухгалтерського обліку взяли двох дівчат.

Близько півночі суміш пристрастей, віскі та білого порошку закипіла настільки, що сауна, в якій рахували то дівчачі принади, то гроші – загорілась.

Доки революціонери зрозуміли, що то горить не полум’я революції в їхніх очах, а звичайна пожежа, рятувати будинок було пізно.

Пожежні наряди, викликані Дангадзе, лише констатували, що все згоріло.

Пожежа в поєднанні з полум’ям розпусти також знищила весь фінансовий транш, поставивши під питання проведення недільної революційної ходи.

Мораль проста: приїхав робити революцію – роби революцію та діли з усіма іншими радощі наметового містечка в офіційно закріпленому наметі. Оскільки не можна стати «батьком нації», одночасно поглядаючи скрізь затуманений спиртним і наркотиками взір на народ, що стоїть на «Майданах» за проголошені тобою ідеї.

Поделитесь, и будет Вам счастье!
Другие материалы в этой категории: Порт для Ахметова. Часть 3: скандал дошел до СБУ »

Copyright © 2008-2018. 44 канал Киев - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: utmedia2@gmail.com и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top