Як робили обшук у помічника Мосійчука

Знайомі просять мене писати про справу Ігоря Мосійчука. "Ти ж його помічниця - пиши, щоб люди знали". Ок, розкажу вам про те, як у нас проходять так звані "слідчі дії".

17 вересня, через 15 хв після голосування Верховної Ради одночасно розпочались обшуки у мене в офісі на Кловській, у кабінеті Ігоря в комітетах ВР. З розмахом і епатажем до мене завалило 10 співробітників "Альфи" СБУ озброєних автоматами на чолі із слідчим генпрокуратури. Троха покричали щоб я тримала руки так щоб вони бачили і стали шукати "докази". Вилучили наші ноути, робочі папери, блокноти. Дуже бідкались, що нема грошей і зброї. Заглядали навіть в мою червону лакову сумочку - там теж не було.

Також 17 вересня мав відбутись обшук в квартирі Ігоря у Василькові, за відсутності будь-кого вдома. Але дивна річ, як тільки туди приїхало телебачення із камерами, яких викликала дружина Ігоря - щоб бодай якось громадськість фіксувала це, то зі слів сусідів слідчі генпрокуратури разом із бійцями "Альфи" СБУ просто знялись з місця і швидко поїхали. Настільки швидко, що по дорозі збили припаркований в дворі ланос сусідів. Ми певні, що під час того обшуку повинні були бути підкинуті гроші чи речі, які б "довели" винуватість Ігоря Мосійчука, і ясна річ на відео-фіксації б генпрокуратури все виглядало б дуже аккуратно. Проте чужих камер вони побоялись.

А вчора до першої ночі була у Василькові. У мого колеги - Андрія Дзюбенко, також помічника Ігор Мосійчук сталось пограбування. Мені подзвонила дівчина Андрія - Наталка, сказала, що прийшла додому і бачить що двері були зламані, сама до квартири заходити боїться.

Разом із її адвокатом зриваємось із Києва до Василькова. На місці викликаємо міліцію. Разом із оперативною групою заходимо до помешкання - там повний гармидер: вивернуті шафи й шухляди, перериті папери, розкурочені замки. Оглядаємо і виявляємо що пропали паспорти, гроші які вони збирали на весілля - близько 900 доларів, ноутбук, телевізор, мікрохвильовка, і всі-всі електронні носії інформації: флешки, жорсткі диски, картки пам'яті. За переліком останнього розуміємо, якого роду це було пограбування - незаконний обшук в рамках так званих слідчих дій по справі Ігоря Мосійчука. Цікаво, які вилучені предмети будуть описані в протоколі обшуку, крім тих, які дійсно зникли? Скоріше за все ми дізнаємось про щось нове.

І смішно і сумно од того що співробітники генпрокуратури, поки не бачить, вирішили прихопити із собою побутову техніку. Адже цей незаконний обшук проходив без присутності Андрія і його дівчини.

Незаконний обшук - це звісно репресія, але коли це ще й пограбування - то це повне дно. Мабуть тепер гріють собі щось в тій мікрохвильовці на роботі, поки длупаються у вилучених флешках, і певно моєму ноуті, який у мене забрали ще 17 вересня під час обушку в офісі.

Отакі в нас "слідчі дії". Далі буде.

Anna Senik

Поделитесь, и будет Вам счастье!

Copyright © 2008-2020. 44 канал Киев - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: centerpr2017@yandex.ru и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top