Вирішення проблеми жорсткої води

Якщо вплив води на організм людини – це тривалий процес, результат якого може бути поміченим після декількох місяців регулярно вживання забрудненої рідини, то нещадна шкода на побутових приладах помітна відразу.

Чи готуєте ви чай та каву на воді з-під крана? Якщо так, то вам точно знайома ситуація постійного накипу та білих плям на приладі для нагрівання. А тепер уявіть, скільки таких «неприємностей» ми не бачимо у пральних та посудомийних машинах. Не дарма рекомендується використовувати спеціальні таблетки для очищення побутових приладів.


пом’якшувачі для води

Що таке жорсткість води?

Головною причиною виникнення всього вище переліченого – є надмірний вміст солей кальцію та магнію у воді. І тут постає важливий парадокс: виходить, що їх відсутність шкодить нашим зубам та кістковій системі, а надмірна кількість – побутовому обладнанню. То ж як бути?

Єдиним правильним рішенням для очищення побутової води, а також людей, що регулярно вживають її у сирому вигляді – є використання пом’якшувачів для води. Так, солі жорсткості, що містяться у воді – це звичайний кальцій та магній. Випадаючи в осад, ми його бачимо у вигляді накипу в чайнику. 

Нейтралізувати жорсткість води допомагає іонообмінна смола, яка замінює солі Ca+Mg на безпечніший для нашого організму натрій (Na). Таким чином, проходячи крізь фільтр, рідина змінює свій мінеральний склад та робить воду відразу придатною для пиття.


Як розпізнати жорсткість у воді?

Жорсткість – це такий показник, який залежить від пори року, кількості опадів, а також температури води. Тому, якщо у вас раптом стали відсутні білі плями на сантехніці не потрібно відразу радіти. Скоріше за все, внаслідок погодних умов змінився підземний склад води і жорсткість зменшилася. 

Звісно, що єдиним точним варіантом перевірити воду на наявність іонів кальцію та магнію – є лабораторний аналіз. Проте, існують деякі побутові ознаки, які свідчать на підвищений рівень жорсткості у воді:

  1. Велике накопичення накипу у чайнику. Важливо розуміти, що Ca+Mg обов’язково мають бути присутні у воді, а відповідно невеликий наліт також. Але якщо через 6-8 кип’ятінь поверхня повністю вкрита осадом, це говорить про надмірний його вміст.
  2. Лущення та сухість шкіри після прийняття душу.
  3. Збільшилося використання мийних засобів та порошку.
  4. Білі або жовті сліди на ванній поверхні, плитці, раковині тощо.

наслідки жорсткої води

Правильно підібране обладнання для очищення води – це запорука не лише гарного самопочуття та бадьорості, а й довшого терміну експлуатації побутових приладів.



Copyright © 2008-2024. 44 канал Киев - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту, и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.