На Харківщині батько сокирою вбив сина та вирив йому могилу

В місті Мерефа Харківської області міліціонери затримали 77-річного чоловіка, який убив свого 45-річного сина. Потім викопав йому могилу.

Чоловіки під час застілля вживали спиртне. Потім почали сваритися. Після конфлікту син заснув.

"Батько так розлютився, що дочекався, поки син засне, а потім взяв сокиру та вдарив його по голові. Щоб сховати сліди злочину, замотав тіло сина в плівку та вирив йому на території двору яму. Але сховати не встиг, бо тіло помітила 29-річна співмешканка загиблого. Вона і викликала міліціонерів", - повідомили в Харківській обласній міліції.

За умисне вбивство сина батько може отримати до 15 років ув'язнення.http://gazeta.ua/articles/np/_na-harkivschini-batko-sokiroyu-vbiv-sina-ta-viriv-jomu-mogilu/643908
Поделитесь, и будет Вам счастье!
,

Copyright © 2008-2021. 44 канал Киев - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту, и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top