Вночі горів історичний Тернопіль
Минулої ночі в історичній частині Тернополя, на вул.Сагайдачного, спалахнув будинок.

Про це повідомляє місцеве видання"Доба".

"Горить і обвалюється дах на Сагайдачного, 1 в Тернополі. Ввечері клуби диму побачили з четвертого поверху між магазином КТС і рестораном "Скоріні". Згодом полум'я спалахнуло у вікнах і перекинулось на дах", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, пожежа швидкими темпамиперекинулася на інші приміщення. На місці працювало 3 пожежні машини.

"Я телефонував пожежникам, питав, чому так мало машин, мені повідомили, що всі наявні працюють на місці, решта доїжджає з районів",зазначає депутат обласної ради Мар'ян Крекотень.

Мешканці будинку, втікаючи від вогню, поспіхом залишали своєжитло.http://gazeta.ua/articles/np/_vnochi-goriv-istorichnij-ternopil/640748
Поделитесь, и будет Вам счастье!
,

Copyright © 2008-2021. 44 канал Киев - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту, и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top