У райцентрах і селах скоро з'являться "українські шерифи"


В Україні стартує другий етап набору до нової поліції. Поліцейських набиратимуть у села, селища та райцентри. Там вони працюватимуть замість сьогоднішніх дільничних інспекторів. Про це щойно заявив прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк на виїзному засіданні уряду у Полтаві.

"У селах, райцентрах і селищах теж мають з'явитися нові поліцейські у рамках програми "український шериф". Вони матимуть іншу філософію відношення до людей. Наша мета - наблизити правоохоронну систему до громади. Звісно будуть і певні скорочення міліціонерів, але це все робиться для досягнення якості", - зазначив Яценюк.

На другий етап набору до поліції держава витратить 140 мільйонів гривень. За словами Арсенія Яценюка, ці кошти можуть надати Америка, Канада та країни Європи. З усіма тривають переговори.

Нагадаємо, сьогодні у Полтаві о 12.00 розпочалося виїзне засідання уряду.http://gazeta.ua/articles/regions/_u-rajcentrah-i-selah-skoro-zyavlyatsya-ukrayinski-sherifi/649045
Поделитесь, и будет Вам счастье!
Другие материалы в этой категории: Земельний дерибан Андрій Матковський »
,

Copyright © 2008-2021. 44 канал Киев - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту, и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top