У Запоріжжі СБУ викрила підпільну лабораторію з виготовлення вибухівки


У Запоріжжі в одній із покинутих будівель міста Служба безпеки України виявила лабораторію з виробництва вибухових речовин, а саме пероксиду ацетону, повідомляє прес-служба СБУ.

"Ця небезпечна речовина використовується в терористичних цілях як ініціюючий чи основний вибуховий засіб", - йдеться в повідомленні.

Під час обшуку співробітники СБУ вилучили вибухівку та компоненти до неї, приладдя для синтезу пероксиду ацетону та виготовлення саморобних вибухових пристроїв.

Речовина знешкоджена вибухотехніками на місці у зв'язку з небезпекою її транспортування.

Відкрито кримінальне провадження за ст. 258-3 (створення терористичної групи або участь у ній) Кримінального кодексу України. Проводяться невідкладні оперативнослідчі дії.

Раніше в СБУ повідомляли, що у Києві на День Незалежності планувався масовий теракт.http://gazeta.ua/articles/regions/_u-zaporizhzhi-sbu-vikrila-pidpilnu-laboratoriyu-z-vigotovlennya-vibuhivki/643649
Поделитесь, и будет Вам счастье!
Другие материалы в этой категории: Семенченко: «Донбассу» приказали покинуть Мариуполь »
,

Copyright © 2008-2021. 44 канал Киев - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту, и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top