Слідом за Києвом густий дим поглинув Вінницю


Вночі по Вінниці почав розповсюджуватись дим. Запах паленого і задимлення тримавсяGazeta.ua увесь день.

"Ще вночі в домі почула запах паленого. Прокидалася принюхувалась, чи не проводка. Зранку діти по дорозі в садочок допитувались, що за туман. Казали, що ліс десь під Калинівкою горить. Потім пройшов дощ, то думала дим дінеться, але він продовжує висіти. Одяг смердить наче біля вогню в лісі була", - розповіла кореспондентуGazeta.ua вінничанкаОлена Заєць.

Зранку начальник Головного управління ДСНС України у Вінницькій області Руслан Шевчук зібрав брифінг.

"Задимленість спричинена поодинокими випадками спалювання сміття, сухої трави, бур'янів на території приватних присадибних ділянок навколо міста Вінниці", - повідомив Шевчук.

За ситуацією стежать медики та санепідеміологічна служба.

"Ситуація контролюється, - каже начальник міської держсанепідслужби Ірина Односталко. - В управління освіти направили листа з рекомендацією утриматись від провітрювань кімнат у дитячих садочках та частіше проводити вологе прибирання. Прогулянки дітей заборонили".

Нагадаємо, сьогодні внаслідок пожеж на торфовищах навколо Києва, в столиці до обіду було помітно задимлене повітря.http://gazeta.ua/articles/life/_slidom-za-kiyevom-gustij-dim-poglinuv-vinnicyu/645689
Поделитесь, и будет Вам счастье!
Другие материалы в этой категории: У Вінниці "орел Авакова" начальник міліції напав на журналіста (відео) »
,

Copyright © 2008-2021. 44 канал Киев - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту, и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top