Матраци Pocket Spring: особливості, використання, переваги

Для гарного, якісного відпочинку потрібне зручне спальне місце, на якому можна буде повноцінно розслабитись. Якщо після пробудження болить спина або шия, це означає, що варто придбати матрац із ортопедичним ефектом. Саме такі моделі найкраще підходять для дітей та дорослих, адже точно повторюють контури тіла й забезпечують підтримку для хребта.

Останнім часом стають дуже популярними матраци з незалежним пружинним блоком, їх називають ще Покет Спрінг. Цей варіант вважається одним із найкращих серед існуючих, адже достатньо стійкий до зношення й забезпечує якісну підтримку. У такій системі використовуються встановлені щільно, але окремо одна від одної пружини. Між ними немає жорсткого з’єднання, лише самі мішечки, у яких знаходяться елементи, склеюються у двох місцях.


Матраци Pocket Spring

Які головні особливості

Незалежний пружинний блок найкраще підходить для двоспального ліжка або дивану, адже в ньому стиснені частини не тягнуть за собою інші. Таким чином, забезпечується більш якісна, точкова підтримка й анатомічний ефект, необхідний через нерівномірний тиск від людського тіла на спальне місце. Матраци Pocket Spring, представлені на https://amebli.com.ua/na-pruzhinnom-bloke-pocket-spring/, можна обрати за ціною, яка вам підходить.

Вироби, створені на основі пружинного блоку, слід час від часу перевертати, щоб металеві елементи й наповнювач зношувались рівномірно. Це варто робити не рідше, ніж один раз на квартал, при цьому змінюють не лише сторону, а й передню та нижню частини. Деякі наповнювачі, наприклад, на основі льону відрізняються підвищеною гігроскопічністю.


Матраци Pocket Spring

В чому основні плюси Pocket Spring

Сон на матраці з незалежним пружинним блоком буде більш комфортним і здоровим за рахунок стабільної підтримки хребта і шийного відділу. Так, забезпечується нормальний кровоток, м’язи нормально розслабляються. Серед основних переваг варто виділити наступні:

  • ергономічність, максимальна зручність у використанні;
  • якісний ортопедичний, анатомічний ефект;
  • довготривалий термін експлуатації;
  • серйозне навантаження – більшість моделей витримують до 120 кг, є й такі, що розраховані на 150;
  • стабільна вентильованість – кожна пружина всередині запакована в окремий мішечок.

Матраци Pocket Spring найчастіше рекомендують людям, які страждають від болей у спині або мають захворювання опорно-рухового апарату. Попередньо слід порадитись із лікарем, щоб вибрати оптимальний для конкретної ситуації рівень жорсткості. Варто враховувати, що металеві елементи починають скрипіти через підвищену вологість.Copyright © 2008-2023. 44 канал Киев - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту, и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.