Податківці Львівщини заробляють вимаганням на окружній дорозі

Співробітники податкової Львівської області без жодних правових підстав затримують вантажі підприємців під приводом подальшого «решалова».

На вечір понеділка 04 липня близько 20:00 на Львівському окружному шляху податківцями Львівщини затримано вантажівку, яка перевозила текстильні вироби. Наявність правовстановлюючих документів на вантаж та його перевезення ніякого враження на «представників закону» не справила. Пояснення короткі - проходить операція «Рубіж – 2016». Далі без жодних пояснень - машина на штраф майданчик, товар на 300 тисяч гривен відібрано, водій фактично затриманий на дві доби.

Керівництво слідчого управління одразу натякнуло, що питання треба вирішувати через певні "пропозиції".

Після спілкування з керівництвом Служби, підлеглі нашвидкоруч підробляють протоколи огляду, пишуть вигадані рапорти, згідно яких вантаж затримано в рамках кримінального провадження, відкритого ще минулого року!!!!

Втім, податківці не зупинилися на цьому і звернулись до Апеляційного суду. Згідно "традицій", він повністю їх підтримав і скасував рішення суду першої інстанції. Постановивши: майно арештувати. Попри те, що провадження нібито відкрито за подіями 2015 року, а майно куплено у 2016!!! Цей факт суд взагалі не вважає доказом фальсифікації справи...

Заяви про вчинення злочинів направлено до прокуратури Львівської області більш ніж тиждень тому, проте поки не спостерігається навіть кволої реакції на них.

Реформування правоохоронної системи триває. Та от коли нарешті закінчиться? Невідомо….

Поделитесь, и будет Вам счастье!

Copyright © 2008-2021. 44 канал Киев - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top