Жінка продавала дитину, щоб заробити на розваги


У Черкасах міліціонери затримали 22-річну жінку, яка намагалася продати свою новонароджену дитину за 40 тисяч гривень. Виявилося, що це п'ята дитина породіллі. На старших дітей її позбавили батьківських прав.

"Організувавши контакт породіллі з підставним покупцем, правоохоронці затримали горе-матір в момент, коли вона намагалася передати своє немовля покупцю. На даний час жінка затримана, з нею працюють слідчі працівники. Як з'ясувалося, затримана вела аморальний спосіб життя та вже встигла народити четверо дітей. Відносно всіх дітей її позбавлено батьківських прав. Як вона пояснила слідчим, дитину продала тому, що їй потрібні були гроші на розваги", - повідомляють у прес-службі Черкаської обласної міліції.

Жінка затримана. Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за ст. 149 (Торгівля людьми або інша незаконна угода щодо людини) Кримінального кодексу України. За скоєне їй загрожує позбавленням волі до восьми років.http://gazeta.ua/articles/regions/_zinka-prodavala-ditinu-schob-zarobiti-na-rozvagi/648226
Поделитесь, и будет Вам счастье!
,

Copyright © 2008-2021. 44 канал Киев - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту, и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top