В Умані землю бійцям АТО виділять неподалік міського сміттєзвалища


60 ділянок площею 0,09 га мерія Умані виділяє для бійців АТО у мікрорайоні Східний. Неподалік знаходиться міське сміттєзвалище. Жителі міста планували перекрити автодорогу "Київ-Одеса" через постійні займання непотребу. Повідомляє "Прочерк" з посиланням на місцевий телеканал "Умань".

"Ми прийняли рішення виділити земельні ділянки у мікрорайоні "Східний" саме для учасників антитерористичної операції. У цьому мікрорайоні є всі комунікаціїдороги, газо- і електропостачання. Тут буде близько 60 ділянок, які після всіх процедур ми будемо роздавати бійцям АТО. До осені цього року на нашому сміттєзвалищі буде облаштована перша черга сміттєпереробного заводусортувальна лінія. Все сміття, яке є на звалищі, буде відпрацьоване, і цей мікрорайон буде екологічно чистий", - говорить в. о. міського голови Умані Олександр Цебрій.

Нагадаємо, уманське сміттєзвалище є одним найбільших в Україні і займає 29 га. За 70 років свого існування його жодного разу не рекультивували.http://gazeta.ua/articles/regions/_v-umani-zemlyu-bijcyam-ato-vidilyat-nepodalik-miskogo-smittyezvalischa/643151
Поделитесь, и будет Вам счастье!
,

Copyright © 2008-2021. 44 канал Киев - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту, и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top