Більше 300 людей відвідали Черкаський фестиваль малої авіації


У Черкасах 12-13 вересня вдруге відбувся фестиваль авіації, який провели у місцевому аеропорту. Захід зібрав більше 300 учасників, серед них 25 авіаторів, які прилетіли на власних літаках.

"Минулого року цей фестиваль більше був схожий на зустріч друзів. Цього року він проходить вдруге і набагато ретельніше організований. Всі заходи, які ми проводимо, направлені на популяризацію авіаційної справи. Якщо першого разу було лише 5 авіаторів, то цьогоріч їх більше 25 осіб", - розповідає Наталія Корнілова, організатор.

Квиток на фестиваль коштував 50 гривень, а для дітей20 гривень. Завчасно люди мали можливість замовити оглядовий політ над містом вартістю 150-300 гривень. Почався захід привітанням від дирекції аеропорту та організаторів, потім учасники спостерігали за повітряними трюками авіаторів.

"Авіаціяце не дешеве задоволення, але все досить доступно. Сьогоднішній захід показує, що люди все більше цікавляться. Літати не просто, вимагає майстерності, досвіду та зосередження. Готуючись до фестивалю, ми вивчали місцевість та формували маршрут", - розповідає Олександр Сахаренко, пілот з Києва.http://gazeta.ua/articles/regions/_bilshe-300-lyudej-vidvidali-cerkaskij-festival-maloyi-aviaciyi/647053
Поделитесь, и будет Вам счастье!
,

Copyright © 2008-2021. 44 канал Киев - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту, и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top