Черкаські пенсіонери плетуть маскувальні сітки для берегової охорони Маріуполя


У Черкасах пенсіонерки плетуть 20 маскувальних сіток для берегової охорони Маріуполя. Зараз над сітками та пайками трудиться з пів сотні волонтерів, але робочих рук не вистачає.

Жінки плетуть сітки для бійців у АТО з листопада минулого року. Одну сітку роблять удесятьох два дні. Матеріали закуповують за власний кошт, на тканину використовують старий одяг.

"Щоб плести сітки розпорюємо старий одяг, який нам приносять. Залежно від пори року і місцевості, потрібні сітки різних забарвлень. Для берегової охорони використовуємо матеріал із старих джинсів", - каже Любов Здоровенко, голова комітету самоорганізації "Дніпровський".

Пенсіонерки шиють бійцям ще шорти та труси.
"Нещодавно купила 50 метрів ризинки на шорти, це коштувало 50 гривень. Цього нам вистачить лише на тиждень, бо ми багато їх шиємо. На труси потрібно купувати новий матеріал, найкраще підходить хебешка, але вона дорога," - розповідає жінка.

Крім того, волонтери роблять сухпайки, які відправляють в зону бойових дій.
"Робимо тюбики із смаколиками. Начиняємо салом із часником, або медом з імбиром і лимоном, також робимо з варенням і горіхами. Зараз дуже потрібен мед і сало, щоб продовжити роботу. Вже кілька місяців їх у нас немає, а купити немає коштів. Раніше люди приносили по 5-10 кілограм або ж депутати давали по 500 чи 1000 гривень, щоб купили. Але зараз такої допомоги немає".

Контакти для допомоги:
Моб.: 093 575 13 05 або 067 302 42 13Любов Здоровенко.http://gazeta.ua/articles/regions/_cerkaski-pensioneri-pletut-maskuvalni-sitki-dlya-beregovoyi-ohoroni-mariupolya/642720
Поделитесь, и будет Вам счастье!
,

Copyright © 2008-2021. 44 канал Киев - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту, и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top