На Черкащині чоловік убив тітку своєї співмешканки, щоб та не продала хату


17 серпня близько 9.00 в селищі Драбів на Черкащині 33-річний чоловік наніс ножовий удар в серце 56-річній місцевій жительці. Вона є тіткою його співмешканки. В день вбивства господиня заявила, що планує продати своє житло.

"Трагедія сталася в помешканні тітки. Унеї жила племінниця і її співмешканець. Удень вбивства тітка їм повідомила, що найближчим часом хоче продати свою хату. Це неабияк обурило молодого чоловіка, мовляв, а ми де будемо жити. Почав сваритися, після чого вона його вигнала з хати. Сказала, як захоче так і зробить.

Племінниця пішла до своїх знайомих, які живуть на вулиці. А її співмешканець уцей час трохи випив і знову подався до тітки. Вона його знову вигнала. Тоді він пішов до своєї матері, взяв десь там саморобного ножа - і знову до тітки. Жінка в той час уже спала. Він почав її будити. Вона відкрила очі, але з просоння нічого не встигла зрозуміти. Підозрюваний вдарив її ножем прямо в серце. Опісля вийняв ніж і заховав його в сусідньому закинутому сараї", - повідомляють Gazeta.uaупрес-службі УМВС в Черкаській області.

Злочинець майнув до своєї співмешканки, яка досі гостювала у знайомих.

"Запропонував піти провідати тітку, як вона себе почуває. Коли прийшли, там було вже людно. Тіло постраждалої виявили покупці, які навідалися до оселі. Вони викликали швидку допомогу та правоохоронців. Підозрюваний спочатку не хотів зізнаватися, почав плутатися в показах. Коли зрозумів, що немає як далі брехати, зізнався", - кажуть уобласній міліції.

За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 статті 115 "Умисне вбивство". Підозрюваного затримано, він перебував в ізоляторі тимчасового тримання. Йому загрожує від 7 до 15 років.

У Драбові кажуть, що потерпіла раніше жила в Києві. У 2008 році продала свою квартиру й купила в Драбові будинок. Власних дітей не мала, тому пустила до себе жити племінницю і її співмешканця.http://gazeta.ua/articles/np/_na-cerkaschini-cholovik-ubiv-titku-svoyeyi-spivmeshkanki-schob-ta-ne-prodala-hatu/642968
Поделитесь, и будет Вам счастье!
,

Copyright © 2008-2021. 44 канал Киев - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту, и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top