Харківський музикант зняв кліп одним кадром


Музикант Артем Пивоваров випустив кліп на пісню "Собирай меня". Ролик знятий одним кадром і події в ньому відбуваються у формі зворотного ходу часу.

Зйомками кліпу займалися Саша Одуванчиков та Костянтин Ліщина з компанії GODO independent. "Для мене ключовими стали слова приспіву - "собирай меня по кусочкам". Якщо є "собирай", значить, до цього було руйнування. Але руйнуванняце щось безнадійне і зле, а в піснітепло і надія. Тому ми зняли історію про повний і остаточний розрив, злегка дитячу і наївну, але знайому кожному. І закінчили її на хорошому моменті, що дає надію і стверджує всесильність любові, яка може навіть повернути час назад", - розповів Cultprostir Саша Одуванчиков.

"Ми хотіли зняти все без монтажу і працюючи тільки з природним освітленням. Це мало додати особливої ​​естетичності і виразності зображенню. Стояло завдання зробити картинку близькою серцю, щоб те, що відбувається, сприймалося як щось документальне, що одного разу трапилося в реальності", - додав Костянтин Ліщина. Це друга спільна робота Пивоварова і GODO independent - першою був кліп "Мы молоды".http://gazeta.ua/articles/culture/_harkivskij-muzikant-znyav-klip-odnim-kadrom/645224
Поделитесь, и будет Вам счастье!
,

Copyright © 2008-2021. 44 канал Киев - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту, и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top