Лубенець вкрав мопед, щоб "підкотити" до дівчини

Звечора господар залишив свій транспортний засіб на ніч у дворі будинку, де проживав. Наступного ранку мопеда чоловік не виявив, але спочатку навіть не зрозумів, що його викрали. Адже власник, як він сам вважає, вжив усіх необхідних протиугінних заходів (використав замкову систему). Але після невдалих самостійних пошуків звернувся до міськвідділу міліції із заявою про угон.

У ході проведених розшуків співробітниками сектору кримінальної міліції у справах дітей міськвідділу міліції спільно із працівниками відділення ДАІ Лубен було встановлено особу викрадача. Ним виявився 17-річний місцевий житель. Працівникам міліції хлопець пояснив, що хотів на даному мопеді покатати свою дівчину, тому і викрав його. Наразі мопед вилучено. А за фактом незаконного заволодіння транспортним засобом відкрито кримінальне провадження. Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу від 1000 до 1200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк від 3 до 5 років, або позбавленням волі на той самий строк.

За матеріалами Лубенського МВ УМВС України в Полтавській області.

Поделитесь, и будет Вам счастье!

Copyright © 2008-2021. 44 канал Киев - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top