Аваков представив очільника нової харківської поліції


Очільником нової патрульної поліції Харкова призначений Євген Мельник.

Про це повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков під час візиту до Харківського національного університету внутрішніх справ, передає прес-служба МВС.

Мельник, звертаючись до присутніх, запевнив, що зробить усе можливе, аби виправдати сподівання громадськості, з честю та гідністю виконуватиме покладені обов'язки.

Мельник - 27-річний киянин, має вищу освіту, 8-разовий чемпіон з греблі. Закінчив Національний університет біоресурсів та природокористування України, а також Національний транспортний університет. Лейтенант міліції, працював у патрульній службі м. Києва та вже встиг розкрити кілька резонансних злочинів.

Нагадаємо, нова патрульна поліція розпочне роботу у Харкові 26 вересня.http://gazeta.ua/articles/life/_avakov-predstaviv-ochilnika-novoyi-harkivskoyi-policiyi/645792
Поделитесь, и будет Вам счастье!
,

Copyright © 2008-2021. 44 канал Киев - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту, и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top