Санкційний іспанський хамон з РФ продають у Харкові за смішними цінами - ЗМІ


Журналісти проекту "Абзац" (Новий канал) стверджують, що європейські делікатеси, які уникнули знищення в Росії, потрапляють до Харкова.

Там вони продаються в декілька разів дешевше, аніж повинні, йдеться в сюжеті.

Зокрема, іспанський хамон, як стверджує одна з героїнь сюжету, продається за 99,99 грн/кг, в той час як його звичайна ціна в магазині - 700 грн/кг.

Продавчині у супермаркеті розповіли журналістці, що у них за добу розкупили 4 ноги хамону, і вони вирішили підняти ціни вдвічі.

За їхніми словами, харків'яни розкупили ієвропейські сири по 50 грн/кг, бо їхня звичайна ціна - 300 грн/кг.

Харків розташований у 80 км від російського Бєлгорода, де 6 серпня знищили 10 тонн санкційного сиру.http://gazeta.ua/articles/life/_sankcijnij-ispanskij-hamon-z-rf-prodayut-u-harkovi-za-smishnimi-cinami-zmi/642007
Поделитесь, и будет Вам счастье!
,

Copyright © 2008-2021. 44 канал Киев - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту, и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top