У Києві закрили елітну гімназію через отруєння повітря


Навчальний процес у гімназії "Київська Русь" обмеженийіз 22 вересня.

Про це повідомляє прес-служба КМДА.

"Наразі прийнято рішення ізолювати приміщення, в яких, за результатами досліджень, виявлено підвищений рівень шкідливих речовин. Крім того, наразі головне управління Санітарно-епідеміологічної служби України у місті Києві спільно з управлінням з питань надзвичайних ситуацій департаменту благоустрою та збереження природного середовища КМДА здійснює процес повної лабораторної перевірки усіх приміщень гімназії на предмет вмісту шкідливих речовин та їх концентрації.

За попередніми даними фахівців, зважаючи на те, що навчальний заклад був введений в експлуатацію два роки тому, можливим фактором впливу на забруднення повітря є недотримання будівельних технологій та вимог", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, на час перевірки та вимушеної перерви у начальному процесі для школярів буде організовано роботу чергових груп поза межами гімназії, екскурсії тощо.http://gazeta.ua/articles/kiev-life/_u-kiyevi-zakrili-elitnu-gimnaziyu-cherez-otruyennya-povitrya/648876
Поделитесь, и будет Вам счастье!
Другие материалы в этой категории: Правый берег Киева высыхает без воды: люди атакуют бюветы (фото) »
,

Copyright © 2008-2021. 44 канал Киев - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту, и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top