У літньої тернополянки телефонні шахраї видурили 110 тисяч гривень


Тернополян масово атакують телефонні шахраї. За два дні від них потерпіли троє пенсіонерок. Сума втраченого становить майже 130 тисяч гривень.

У 70-річної тернополянки видурили 110 тисяч гривень, у 71-річної мешканки обласного центру забрали три тисячі гривень та золоті прикраси на майже тринадцять тисяч, тисячу чотириста гривень віддала пройдисвітам ще одна 70-річна бабуся.

В усіх випадках в основу сценарію пройдисвітів лягла вигадана історія про ДТП, в якій начебто або потерпіли, або винуваті діти чи онуки пенсіонерок. Лиходії телефонували і вимагали за "визволення" рідних з міліції різні суми грошей.

Жодна з жертв перед тим, як віддати лиходіям гроші чи перерахувати їх на вказаний зловмисниками картковий номер, не зв'язалася з тим, за кого платила. Більше того, не зателефонувала до міліції і не уточнила, чи справді її син, онук скоїв дорожню пригоду.http://gazeta.ua/articles/regions/_u-litnoyi-ternopolyanki-telefonni-shahrayi-vidurili-110-tisyach-griven/621050
Поделитесь, и будет Вам счастье!
,

Copyright © 2008-2021. 44 канал Киев - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту, и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top