На Тернопільщині спалили автомобіль громадського активіста


У ніч 27 квітня в райцентрі Кременець на Тернопільщині згорів автомобіль громадського активіста.

Про це повідомили у СЗГ УМВС у Тернопільській області.

"Як стало відомо, у дворі багатоповерхівки загорівся автомобіль марки "Ауді", який належить заступнику голови громадської організації "Народна рада". Пожежники оперативно прибули на місце події, вогонь загасили, але автомобіль врятувати не вдалося",зазначили у міліції.

За однієї з версій, ймовірною причиною пожежі міг стати підпал. Дані про подію внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 2 ст. 194 Кримінального кодексу України (умисне знищення або пошкодження майна).

Міліція продовжує розслідування.http://gazeta.ua/articles/regions/_na-ternopilschini-spalili-avtomobil-gromadskogo-aktivista/623325
Поделитесь, и будет Вам счастье!
,

Copyright © 2008-2021. 44 канал Киев - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту, и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top