Через лікарську помилку у Андрійка Карамуліна ДЦП


4-річний Андрійко Карамулін із міста Рівне отримав пологову травму. Внаслідок помилки лікарів дитина стала інвалідом, йому поставили тяжкий діагноз - ДЦП. Родина просить допомогти зібрати гроші на лікування та реабілітацію дитини. Попри сумні прогнозу лікарів, що Андрійко проживе кілька років, хлопчик бореться і його стан покращується.

"На 41-му тижні мене поклали в пологовий будинок, бо не було переймів. Вкололи укол для цього, й почалися пологи. Але я втратила свідомість, кесарити вже було пізно. Дитину витягували вакуумом. Через це хлопчик отримав родову травму. Він не дихав. Два тижні був на штучній вентиляції легенів. І ще місяць ми лежали в патології новонароджених. Нам сказали, дитина буде рослиною, просто будете зрізати в нього нігті і розчісувати голівку, проживе всього кілька років. Але ми не здалися, дома найняли масажиста, до року п'ять раз побували в реабілітаційному центрі", - розповідає Марія, мати Андрійка.

Батьки возили дитину до різних спеціалістів. Їздили в Варшаву на Войта-терапію. Це фізіотерапевтичний метод для лікування патології моторної функції, розроблений у 50-х роках чеським професором Вацлавом Войтой. Допомагає формувати навички рухів, відповідно віку дитини, коли використовується рефлекс повзання і повертання. Метод розроблений спеціально для батьків, які потім самостійно зможуть допомагати дитині.

"У Рівному на базі будинку дитини є безкоштовний реабілітаційний центр, ми його постійно відвідуємо. Але тут немає мануальної терапії. Для цього їздимо в Трускавець. Один курс коштує близько 8 тисяч гривень. Андрійку треба проходити хоча би чотири курси на рік. Нам щоразу допомагали рідні і знайомі. Чоловік їздить на заробітки. Але цього не достатньо, бо додатково дитині наймаємо логопеда і реабілітолога. Наш невролог сказав, що Андрій став зовсім інший, є перспективи на добрі результати. Бо його тіло хоч і сковане, але піддається реабілітації. Синок все розуміє, вже впевнено тримає голову, добре реагує на оточуючих, дзвінко сміється, тягне руки до іграшок, може сидіти по-турецьки, намагається перевертатись і може трошки постояти. Став краще їсти і спати", - каже Марія.

Жінка перебуває у декретній відпустці з меншим сином Михайликом, 1,5 роки. Всі заощадження Карамуліних вичерпані. Тому батьки звертаються до людей, які зможуть допомогти їхньому Андрійку стати на крок здоровішим і самостійнішим

Реквізити для допомоги:

Картка ПриватБанку № 5168 7572 8377 4331 Карамуліна Марія.
Тел. 097-645-41-10.http://gazeta.ua/articles/help/_cerez-likarsku-pomilku-u-andrijka-karamulina-dcp/623197
Поделитесь, и будет Вам счастье!
Другие материалы в этой категории: Щоб зарахували у колежд секретар вимагала 1700 $ »
,

Copyright © 2008-2021. 44 канал Киев - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту, и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top