У Полтаві стартував набір у поліцію


Сьогодні у Полтаві в день міста розпочався набір в нову поліцію. Бажаючі з 9.00 заповнюють реєстраційні анкети в холі Полтавської облради. Там стоїть довгий стіл за який одночасно можуть сісти близько 40 претендентів. Про це повідомляє кореспондент Gazeta.ua.

На даний момент у черзі до сотні людей, є близько 10 дівчат. Юрій Сулаєв з обласної міліції розповівдо кінця дня кількість охочих може значно зрости.

"Область була дуже добре проінформована: коли почнеться набір, куди йти і які документи нести. Також працює гаряча лінія де можна взнати всю інформацію. Важко сказати скільки людей зареєструються у перший день. Однак, думаю, матимемо позитивну тенденцію. Два дні тому набір у поліцію почався в Кременчуці й там за перший день подали заяви більше тисячі людей. До речі, людям, які зараз працюють у міліції теж була дана рекомендація при бажанні подавати анкети", - сказав Сулаєв.

Також біля приміщення облради кілька автівок з поліцейськими з інших міст. Вони охоче розмовляють з людьми, фотографуються.http://gazeta.ua/articles/regions/_u-poltavi-startuvav-nabir-u-policiyu/648998
Поделитесь, и будет Вам счастье!
Другие материалы в этой категории: Земельний дерибан Андрій Матковський »
,

Copyright © 2008-2021. 44 канал Киев - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту, и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top