На панорамну вежу Сорочинського ярмарку не пускають високих туристів


На 12-ти метрову панорамну вежу, яку цього року відкрили на Сорочинському ярмарку, пускатимуть не більше 30 туристів одночасно.

"Наверх люди підійматимуться гвинтовими сходами. Сам вхід на вежу вартує 20 гривень з однієї людини. За раз заходитиме не більше 30 чоловік, щоб там не створювався натовп і дотримувалася техніка безпеки. Також не пускатимемо людей вищих за 1, 9 метра, бо для них недостатньо високі турнікети об які можна спиратися на оглядовому майданчику. Слідкуватимемо, аби не заходили п'яні", - розповів один з охоронців вежі.

Панорамну вежу на ярмарку мали відкрити минулого року, однак організатори вирішили додатково укріпити її конструкцію. Вежа розмальована у національних кольорах. Працює кафе з морозивом та безалкогольними напоями.

Нагадаємо, Сорочинський ярмарок проходить у селі Великі Сорочинці на Полтавщині. Триватиме до 23 серпня.http://gazeta.ua/articles/regions/_na-panoramnu-vezhu-sorochinskogo-yarmarku-ne-puskayut-visokih-turistiv/643108
Поделитесь, и будет Вам счастье!
Другие материалы в этой категории: Земельний дерибан Андрій Матковський »
,

Copyright © 2008-2021. 44 канал Киев - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту, и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top