Полтава б'є рекорди по набору у нову поліцію


520 людей подали анкети до нової поліції у Полтаві за першу годину набору. Про це розповів міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков.

"Полтавщина встановила рекорд по набору. В жодному іншому місті такого напливу не було", - сказав Аваков.

Полтава - 15 місто в Україні де почався набір до поліції. За словами прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка, на одне місце у поліції претендує близько 20 осіб.

"Ми збільшили новим поліцейським зарплату. На Полтавщині вона становитиме 8-10 тисяч гривень. Ці кошти виплачуватимуться за рахунок скорочення правоохоронних органів в Україні. Всього працюватиме близько 152 тисяч правоохоронців. Усі хто прийшли до нової поліції - мають хотіти змін. Треба самим собі сказати - ми навчимося, ми готові. Потрібно почати змінювати країну", - заявив Яценюк.

Нова поліція у Полтаві почне працювати з лютого.

Нагадаємо, сьогодні на день міста у Полтаві почали реєструвати охочих працювати у поліції. Також у місті відбудеться виїзне засідання уряду на чолі з прем'єр-міністром Арсенієм Яценюком.http://gazeta.ua/articles/regions/_poltava-bye-rekordi-po-naboru-u-novu-policiyu/649026
Поделитесь, и будет Вам счастье!
Другие материалы в этой категории: Земельний дерибан Андрій Матковський »
,

Copyright © 2008-2021. 44 канал Киев - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту, и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top