На Львівщині чоловіки хотіли здати на металобрухт військове майно на $215 тис.


Двоє чоловіків викрали військове майно з Яворівського полігону і мали намір здати викрадене у пункт прийому металобрухту.

Про це інформує прес-служба ГУМВС України у Львівській області.

"У Яворівський райвідділ міліції 2 вересня звернувся курсовий офіцер Навчально-тренувального центру на Яворівському військовому полігоні. Чоловік повідомив, що з території полігону викрадено військове майно вартістю близько 215 тисяч доларів США", - йдеться у повідомленні.

У той самий день працівники міліції встановили осіб, причетних до крадіжки.

"Це 27- та 37річний мешканці одного з сіл району, один із них раніше вже притягувався до кримінальної відповідальності. На запитання, для чого вони викрали це обладнання, відповіли, що мали намір здати його у пункт прийому металобрухту. Викрадене військове майно працівники райвідділу у зловмисників вилучили", - розповів начальник обласної міліції Дмитро Загарія.http://gazeta.ua/articles/np/_na-lvivschini-choloviki-hotili-zdati-na-metalobruht-vijskove-majno-na-215-tis/645582
Поделитесь, и будет Вам счастье!
,

Copyright © 2008-2021. 44 канал Киев - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту, и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top