Через мегааншлаг у Львові планують додатковий концерт Макаревича


За два місяці до концерту на виступ Андрія Макаревича у Львові майже розкуплені квитки. Російський рок-музикант виступить в опері 8 листопада зі своєю останньою програмою "Ідиш-Джаз". Львівські організатори вже ведуть переговори з представниками музиканта про додатковий концерт наступного дня - 9 листопада.

"Це найочікуваніший концерт за останні роки, зважаючи на масштаб зірки і його політичні погляди щодо України, - говорить Андрій Сидор, директор промоушн-компанії "Дік-Арт". - Залишилося лише сто квитків. Хоча коштували вони від 300 до 2500 гривень. Звичайно, що всі очікують від концерту чогось надзвичайного. Львів'яни вже не можуть пригадати, коли востаннє Макаревич був у Львові."

Рок-музиканта на єврейську тематику надихнула культура та трагічна історія цього народу, його еміграція. Він уболіває за те, щоб мова ідиш не зникла узагалі.

Програму "Ідиш-Джаз" Макаревич уже показав у Києві та Одесі. Там теж відбулися мегааншлаги, однак без додаткових концертів. У програмі музикант співає єврейською та російською, це будуть джазові обробки кращих світових хітів. Концерт триватиме 1,5 год. Разом із солістом "Машини часу" приїдуть ще 12 музикантів.

"Нам дуже приємно працювати з цими людьми. Інтелігентні, скромні, без будь-яких забаганок", - додав Сидор.http://gazeta.ua/articles/culture/_cerez-megaanshlag-u-lvovi-planuyut-dodatkovij-koncert-makarevicha/646300
Поделитесь, и будет Вам счастье!
,

Copyright © 2008-2021. 44 канал Киев - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту, и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top