Шість "Градів" зникли з місця зберігання бойовиків "ЛНР" - ОБСЄ


Спостерігачі ОБСЄ повідомляють про відсутність шести ракетних систем залпового вогню "Град" із місця зберігання на території, контрольованій угрупованням "ЛНР".

Про це йдеться у звіті моніторингової місії за 4 вересня, оприлюдненому увечері 5 вересня.

ОБСЄ інформує, що спостерігачі відвідали два місця зберігання важкого озброєння угруповання "ЛНР".

"У першому з них представники "ЛНР"дозволили спостерігачам побачити зброю тільки на відстані, тому члени місії не змогли звірити серійні номери. У другому місці спостерігачі побачили, що шість раніше наявних там реактивних систем залпового вогню "Град" були відсутні. Члени "ЛНР" заявили, що всю зброю було переміщено в інше місце для зберігання",мовиться в повідомленні.

У звіті немає даних, про яке місце йдеться.

Все озброєння української сторони спостерігачі ОБСЄ виявили на місцях для зберігання.http://gazeta.ua/articles/regions/_sist-gradiv-znikli-z-miscya-zberigannya-bojovikiv-lnr-obse/645914
Поделитесь, и будет Вам счастье!
,

Copyright © 2008-2021. 44 канал Киев - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту, и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top