Під Ворсівкою лісівники виявили три мінометні міни часів минулої війни

6 серпня на пункт зв’язку 13-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Малин надійшло повідомлення про те, що в с. Ворсівка виявлено підозрілі предмети.

Про це надзвичайників сповістили лісівники. Як з’ясувалося останні ліквідовували загоряння на території підпорядкованого їм лісового масиву. Займання виявилося незначним і їм вдалося ліквідувати його власними силами. Під час гасіння лісівники помітили на землі поблизу лісосмуги три підозрілі предмети. Припустивши, що це можуть бути боєприпаси, вони одразу викликали рятувальників.

Фахівці ДСНС, які прибули до місця виклику, ідентифікували знахідки як 3 мінометні міни часів минулої війни. Ділянку, де знайшли боєприпаси, огородили стрічкою та організовано чергування правоохоронця. 7 серпня піротехніки Управління ДСНС Житомирщини знищили міни у спеціально відведеному для цього місці.

Надзвичайники продовжують нагадувати! Помітивши вибухонебезпечний предмет або щось зовні схоже на нього – негайно телефонуйте за номером «101». Не випробовуйте долю – не чіпайте його! В жодному разі не можна розбирати чи розпилювати боєприпаси. Самостійно не переносьте та не перекочуйте їх з місця на місце. Не збирайте та не здавайте такі предмети в металобрухт. Убезпечте від біди себе та своє оточення!

У ДСНС у Житомирській області

Поделитесь, и будет Вам счастье!
Другие материалы в этой категории: Глухів. Справжній скандал »
,

Copyright © 2008-2021. 44 канал Киев - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту, и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top