Ми заб'ємо останній цвях у труну контрабандистів - Тука


Георгій Тука підписав розпорядження "Про організацію взаємодії місцевих органів державної влади та територіальних органів центральних органів виконавчої влади з питань контролю за переміщенням вантажів (товарів) до населених пунктів, розташованих вздовж лінії розмежування сторін, між блокпостами першого та другого рубежів".

Про це інформує прес-центр Луганської військово-цивільної адміністрації.

Відповідний документ повинен унеможливити незаконне переміщення товарів на окуповану територію.

"Обласною ВЦА розроблено механізм, відповідно до якого щомісячно буде визначено перелік суб'єктів господарської діяльності, яким дозволено переміщення вантажів (товарів) до населених пунктів, розташованих уздовж лінії розмежування сторін, між блокпостами першого та другого рубежів із визначенням обсягу вантажу, який перевозиться кожним із суб'єктів господарювання.

Цей перелік буде оновлюватися щомісячно. Дані про обсяг товару та необхідну кількість основних продуктів харчування для забезпечення потреб мешканців населених пунктів будуть надаватися керівниками районних ВЦА, розташованих на лінії розмежування. Список суб'єктів господарської діяльності, яким дозволено перевезення товарів, буде передаватися на блокпости та опублікований на офіційному сайті Луганської обласної ВЦА щомісячно", - йдеться у повідомленні.

"Я маю намір поставити крапку в боротьбі з незаконним переміщенням товарів у регіоні, а мобільні групи допоможуть мені забити останній цвях у труну "контрабандистів" та їх поплічників. Ця маленька війна за велике "бабло" сильно затягнулася і, на жаль, коштувала багатьом життя",відзначив керівник ЛОВЦАГеоргій Тука.http://gazeta.ua/articles/np/_mi-zabyemo-ostannij-cvyah-u-trunu-kontrabandistiv-tuka/649008
Поделитесь, и будет Вам счастье!
,

Copyright © 2008-2021. 44 канал Киев - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту, и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top