Провокативні обстріли та "шпигун" над Трьохізбенкою. Карта РНБО
Російсько-терористичні війська протягом доби 21 вересня вогонь відкривали лише задля провокації.

Про це в ході брифінгу повідомив речник Адміністрації президента України з питань АТО полковник Олександр Мотузяник, передає Gazeta.ua.

"Учора ввечері було зафіксовано три епізоди порушення режиму тиші з боку НЗФ. Бойовики відкривали вогонь поблизу м. Золоте Луганської області, а також у передмістях Горлівки, а саме - у Майорську та Кіровому.

Ворожа стрілянина велася виключно стрілецькою зброєю і мала на меті змусити наших бійців відкривати вогонь у відповідь. Важке озброєння противник не застосовував.

Також за добу поблизу Трьохізбенки, що на Луганщині, зафіксовано проліт 1 безпілотного літального апарату противника", - розповів Мотузяник.http://gazeta.ua/articles/np/_provokativni-obstrili-ta-shpigun-nad-trohizbenkoyu-karta-rnbo/648834
Поделитесь, и будет Вам счастье!
,

Copyright © 2008-2021. 44 канал Киев - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту, и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top