Дев'ять закарпатських представників "ПС" будуть спіймані - Москаль


Губернатор Закарпатської області Геннадій Москаль заявив, що після стрілянини у Мукачевому дев'ятеро членів "Правого сектора" переховуються зі зброєю.

Про це він заявив в ефірі "5 каналу".

"У цій стрілянині брало участь, за моїми даними, 14 осіб, 1 вбитий, 2 здалися, 2 поранені, а решта знаходяться зі зброєю невідомо де... Не те, що їх погано шукають. Нікуди вони не дінуться. Вони будуть спіймані", - сказав Москаль.

На думку Москаля, учасники перестрілки можуть отримати довічне тюремне ув'язнення за свої протиправні дії.

Як відомо, 11 липня у Мукачевому на території комплексу "Антарес" і колишнього клубу "Червоний дракон" стався конфлікт між представниками "Правого сектору" і людьми спортивної статури з оточення народного депутата Михайла Ланьо.

За версією Закарпатської обласної прокуратури, о 14 годині 20 озброєних людей у камуфляжі з написами "Правий сектор" зустрічалися з місцевими мешканцями "з метою розподілу сфер впливу". Між озброєними людьми розпочалася стрілянина. Потім почалося протистояння з силовиками: міліцію обстрілювали з гранатометів, автоматів і кулеметів. Є поранені та вбиті. Після збройної сутички бійці "Правого сектору" переховуються в лісах Закарпаття поблизу Мукачевого.http://gazeta.ua/articles/regions/_devyat-zakarpatskih-predstavnikiv-ps-budut-spijmani-moskal/640962
Поделитесь, и будет Вам счастье!
,

Copyright © 2008-2021. 44 канал Киев - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту, и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top