В Запоріжжі тіло 18-річної дівчини знайшли біля сільської аптеки


18 вересня в селі Велика Знам'янка Кам'янсько-Дніпровського району Запорізької області знайшли тіло 18-річної дівчини. Міліціонери протягом доби встановили злочинця. Це 23-річний чоловік, з яким дівчина познайомилася в інтернеті.

Тіло знайшла місцева жінка. Воно лежала біля місцевої аптеки.

"Вони познайомилися в соціальній мережі за кілька днів до вбивства. Чоловікіз Кам'янки-Дніпровської. Після перепески вирішили побачитися особисто. Чоловік не сказав, що був судимий за крадіжку та шахрайство. Рік тому повернувся із в'язниці, - повідомили в Запорізькій обласній міліції. - Під час зустрічі у знайомих виникла сварка. Після чого хлопець убив дівчину, прикрив тіло хмизом та на таксі повернувся додому".

За умисне вбивство може отримати до 15 років або довічне ув'язнення.http://gazeta.ua/articles/np/_v-zaporizhzhi-tilo-18richnoyi-divchini-znajshli-bilya-silskoyi-apteki/648823
Поделитесь, и будет Вам счастье!
Другие материалы в этой категории: Семенченко: «Донбассу» приказали покинуть Мариуполь »
,

Copyright © 2008-2021. 44 канал Киев - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту, и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top