Ситуація на Донбасі відносно спокійна - прес-центр АТО


Упродовж сьогоднішнього дня обстановка в зоні АТО залишалася відносно спокійною. Про це повідомляє прес-центр штабу АТО.

"З 6 ранку і до 18 години, незаконні збройні формування декілька разів хаотично обстрілювали українські підрозділи, невдало намагаючись втягнути сили АТО у вогневе протистояння.

Так, близько 8, 11 та 13 години бойовики зі стрілецької зброї обстрілювали опорні пункти сил АТО в районі Мар'їнки.

О 13.40 з гранатомету ворог бив по українських підрозділах у селищі Щастя, на Луганщині. А майже о 17 годині зі сторони Комінтерново по позиціях сил АТО у Талаківці злочинці вели вогонь зі стрілецької зброї", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, суворо дотримуючись мирних домовленостей та розуміючи, що ворожі обстріли носять хаотичний і провокативний характер, Збройні Сили України вогонь у відповідь не відкривали.http://gazeta.ua/articles/np/_situaciya-na-donbasi-vidnosno-spokijna-prescentr-ato/645971
Поделитесь, и будет Вам счастье!
,

Copyright © 2008-2021. 44 канал Киев - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту, и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top