Схудлий Пургін після 4-денного ув'язнення поспілкувався з журналістами


Колишній так званий "спікер парламенту" самопроголошеної "ДНР" Андрій Пургін у вівторок залишив будівлю "Міністерства держбезпеки ДНР", де знаходився в останні дні після зсуву зі свого поста.

Як пише РБК з посиланням на "депутата ДНР" Елладу Шафтнер, зараз Пургін перебуває вдома. Вона супроводжувала його з будівлі міністерства.

"З п'ятниці вони з дружиною провели за закритими дверима, до них нікого не допускали, навіть на вигляд вони схудли", - розповіла Шафтнер.

Сам Пургін повідомив, що всі чотири дні був ув'язнений.

"Був чотири дні заарештований. У голові все плутається", - сказав він. Від коментарів відмовився, пише РБК.

"Ситуацію буду коментувати завтра, зараз не готовий, так як вперше потрапив додому після чотирьох днів. Всі ці чотири дні я був у МГБ під арештом", - сказав Пургін.

За словами Пургіна, він, швидше за все, не буде боротися за крісло "спікера республіки".

"Не виключаю, що і зовсім скласти депутатський мандат", - заявив Пургін.

Пургин був відправлений у відставку з поста "спікера парламенту ДНР" в ніч з п'ятниці на суботу, 5 вересня. У суботу Пургин був затриманий в Донецьку.http://gazeta.ua/articles/life/_shudlij-purgin-pislya-4dennogo-uvyaznennya-pospilkuvavsya-z-zhurnalistami/646332
Поделитесь, и будет Вам счастье!
,

Copyright © 2008-2021. 44 канал Киев - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту, и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top