Моторола втік з коханкою, в Донецьку тривають "чистки" після перевороту - ЗМІ


З підконтрольного терористамДонецька надходить інформація, що бійці самопроголошеної "ДНР" в терміновому порядку залишають місто, побоюючись зачисток. Передает "Росбалт Україна".

Відзначається, що одним з перших виїхав бойовик з позивнимМоторола (Арсен Павлов). За даними джерела видання "Діалог", боєць ДНР залишив місто в компанії коханки, залишивши в Донецьку дружину і дитину.

Джерело розповідає, що Моторолаі його свита залишали місто на двох джипах, які були під зав'язку набиті речами.

У липні минулого року Моторола одружився на місцевій дівчині. Весілля відбулося в Донецьку, що тоді вже перейшов під контроль ДНР.http://gazeta.ua/articles/regions/_motorola-vtik-z-kohankoyu-v-donecku-trivayut-chistki-pislya-perevorotu-zmi/645890
Поделитесь, и будет Вам счастье!
,

Copyright © 2008-2021. 44 канал Киев - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту, и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top