У Вінниці стартував набір у нову поліцію: черги з самого ранку
У Вінниці розпочався прийом заяв на конкурс у нову патрульну поліцію.

Як пише місцеве видання "20 хвилин" претенденти займають черги з самого ранку. Прийом розпочався з 10.00.

"Як показує статистика інших областей, орієнтовно планує подати анкети 4500-5000 людей, - розповідає координатор залу з прийому анкет та реєстрації кандидатів у патрульну поліцію Олексій.Реєстрація анкет проходить з 6 до 28 вересня до 18.00. Анкети можна додавати як онлайн, так і в письмовому вигляді. Плануємо набрати близько 250-300 поліцейських. Конкурс складатиме порядку 20 людей на місце".

Нагадаємо, за словами міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, на створення нової поліції у всій Україні знадобиться близько 2 років.http://gazeta.ua/articles/life/_u-vinnici-startuvav-nabir-u-novu-policiyu-chergi-z-samogo-ranku/645937
Поделитесь, и будет Вам счастье!
Другие материалы в этой категории: У Вінниці "орел Авакова" начальник міліції напав на журналіста (відео) »
,

Copyright © 2008-2021. 44 канал Киев - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту, и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top