Поліцейськими у Вінниці хочуть стати 479 жінок
За минулий день до патрульної поліції Вінниці подали 1438 заяви. Особисто до пункту реєстрації у концертному залі "Плеяда" принесли заяви 438 вінничан, рештачерез інтернет. Третина із зареєстрованихжінки, біля 6 відсотківпрацівники МВС.

"Великі черги утворилися відразу після відкриття. За кілька годин ми прийняли до трьохсот заяв. Після обіду наплив спав. Отриману інформацію ми обробляємо і вводимо до електронної бази. Всі кандидати пройдуть комп'ютерне тестування та лікарську комісію. Потім перевіримо їх фізичну підготовку та психіку. На всіх етапах будем відсіювати недостойних", - розповів кореспондентуGazeta.ua координатор залу по реєстрації заяв Олексій Шелепало.

По місту висять інформаційні щити, які запрошують бажаючих на роботу до поліції.

"Сьогодні випадково у магазині побачив стенд. Мав паспорт і код із собою, тому по дорозі додому заїхав і написав заяву. Тільки повернувся із фронту і мені не подобається, те що я тут бачу. Ціни і комунальні рахункикосмічні. Хочеться розворушити цю систему трохи із середини. Можливо, саме через це в мене мало шансів стати поліцейським, будуть перевіряти. Хоча всі дані я маю. Підтягнусь скільки треба. З авто я добре справляюсь, бо займався автогонками. Після війни взагалі воджу всі види автотранспорту", - каже 34-річний вінничанин Олександр Бублик.

Нагадаємо, що реєстрація анкет розпочалась 6 вересня і триватиме по 28 вересня. Це можуть зробити всі чоловіки і жінки віком від 21 до 35 років. Попередньо заплановано набрати 260 осіб, які після двомісячного навчання приступлять до виконання обов'язків поліцейських у Вінниці.http://gazeta.ua/articles/regions/_policejskimi-u-vinnici-hochut-stati-479-zhinok/646102
Поделитесь, и будет Вам счастье!
Другие материалы в этой категории: У Вінниці "орел Авакова" начальник міліції напав на журналіста (відео) »
,

Copyright © 2008-2021. 44 канал Киев - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту, и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top