Спецоперація із перестрілкою на Одещині: є вбиті та поранені

Уході спецоперації по затриманнювбивць таксиста в Одеській області були поранені 7 правоохоронців, 2 злочинців - убиті.

Про це інформує прес-центр обласного МВС.

"Коли злочинці виїхали на трасу, правоохоронці почали затримання. Проте зловмисники застосували відносно працівників міліції вогнепальну зброю та кинули у їхній бік гранату, від чого семеро правоохоронців отримали поранення.

Оцінивши ситуацію, що склалася, міліціонери... застосували вогнепальну зброю для відбиття нападу на працівників міліції та затримання осіб, які чинять збройний опір. У результаті двоє зловмисників загинули, третього було затримано", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, вбивцеютаксиста був житель Одеської області, який втік з Луганського СІЗО (непідконтрольного), де відбував пожиттєве покарання за скоєння тяжкого злочину, а також двоє його подільників.

"Труп таксиста 1987 р.н. з вогнепальними пораненнями в голову було виявлено 11 вересня на виїзді з м. Одеси. Встановлено, що зловмисники, під приводом користування послугами таксі, маючи намір заволодіти транспортним засобом, сіли до автомобіля потерпілого. Виїхавши за межі міста, вони розстріляли чоловіка та привласнили його автомобіль", - повідомляють у МВС.

З місця події вилучено пістолети "ПМ" та "ПСМ", гранату, автомат "АК-74" та 150 патронів.http://gazeta.ua/articles/np/_specoperaciya-iz-perestrilkoyu-na-odeschini-ye-vbiti-ta-poraneni/647510
Поделитесь, и будет Вам счастье!
Другие материалы в этой категории: Как облсовет «открыто и прозрачно» распродаёт Одессу за бесценок »
,

Copyright © 2008-2021. 44 канал Киев - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту, и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top