На Одещині міліціонери продавали наркотики, а потім арештовували своїх клієнтів
На Одещині затримали чотирьох співробітників управління з питань боротьби з незаконним оборотом наркотиків, які підозрюються у продажі наркотиків та вимаганні хабарів від наркозалежних людей.

Про це на своїй сторінці у Facebook написавжурналіст Бачо Корчілава.

"Історія, за яку їх "взяли", просто дивовижна, вони ж самі й приторговували наркотиками, а потім тих, хто купував, заарештовували і випускали за хабарі", - написав журналіст.

За його словами, заарештовував "перевертнів у погонах" особисто глава одеської облміліції Костянтин Мчедлішвілі.

Нагадаємо, минулої ночі у Києвіпатрульні затримали міліціонерів-наркоділків, які погрожували підліткам.http://gazeta.ua/articles/np/_na-odeschini-milicioneri-prodavali-narkotiki-a-potim-areshtovuvali-svoyih-kliyentiv/647662
Поделитесь, и будет Вам счастье!
Другие материалы в этой категории: Как облсовет «открыто и прозрачно» распродаёт Одессу за бесценок »
,

Copyright © 2008-2021. 44 канал Киев - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту, и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top